Červenec 2011

Jsou peníze vše?

16. července 2011 v 14:56 | DiMonree |  Zapeklité otázkyNebudu vám tady vykládat pohádku jak vyšitou z Mrazíka že peníze nejsou důležité a nejdůležitější je láska.
Peníze jsou důležité.Peníze jsou všude. Právě v našem světě,ano. Je čas na dávku Reality. Tady je.

Kdo říká že to bohatí lidé nemají jednodušší,jednodušše lže.
Chcete-li se stát oblíbenými potřebujete peníze. Chcete-li obdiv, zase peníze.
Chodím na druhý stupeň základky a podělím se s vámi o sladké tajemství jak se stát populárními. ( Vše níže popsané je holá pravda a v případě že by to četli dívky kterých se to týká, jakékoliv podobnosti jsou vyloučené).

Holčičky v šesté třídě už dnes nejsou najivními kuřátky nýbrž naprosto vyspělými slečnami které každé ráno s užasem potkávám s Luis Vuitton kabelkou a s hříšně drahým kelímkem kávy Starbucks. Ano, ony jsou samozřejmě ,,ty populární".

Dívky v sedmé třídě už na to jdou jinak. Samozřejmě vědí že největší popularitu získají cigaretami,alkoholem a sem tam i nějakým sexuálním skandálem. Obyčejně také chodí místo na hnusné školní jídlo do ,,káefcéčka".

Slečny osmačky sázejí jak na vkusné modní drahé oblečení tak na výše uvedené pokušení teenagerů. Ty nejoblíbenější ovšem kupují tvrdý alkohol, přece čím luxusnější tím lepší. Dobré je se také s příslušným alkoholem vyfotit a dát to na sociální síť ABY to hlavně všichni viděli! Máme na škole jednu dívku, budem jí říkat Markétka. Markétka je velmi populární a i když každý by se zapřísáhl že je naprosto příšerná, všichni se s ní ochotně baví a obdivují ji. Zatímco Markéta v osmé třídě zaujímala lidi svými platinovými vlasy, jejím idolem byla Lady GaGa podle níž také nafotila podobné snímky s 90% nahotou a páskama přes poprsí (zlaté časy na facebooku) dnes už je v devítce a je přece velká holka tudíž nosí dvaceticentimetrové lodičky značky Louboutin, a cosi jako černé pasové .. um kalhotky (?), podobné jako má při vystupování její vzor (monster Gaga).

Tímto jsme navázali na poslední devátý ročník. Tady se měří míra popularity počtem alkoholu v krvi a zrádného nikotinu. Není co dodat, peníze zkrátka potřebujete. Přece jenom čtyři školní ročníky za něco stojí a to kor když chcete být populární. Holt za všechno se platí.

Všechny tyto dívky mají peněz dost a všechny jsou také nadmíru spokojené se svými životy.
Musím také podotknout že o všechny tyto dámy stojí jejich nápadníci fronty a přátel mají také mnoho. Samozřejmě na stejné urovni.

Dámy, pokud zrovna nejste bohaté a nemůžete si koupit vše tak nezoufejte. Stačí být trochu chytré a můžete mít víc než všechny tyhle nafrněné slečny dohromady. Při troše štěstí a dokonale propracovanému plánu se i vy stanete jednou také bohatými plus k tomu budete mít pořád své staré upřímné přátele, které vám žadní snoby nenahradí!

C´est la vie
Vaše Dimonree